BMW i Audi blokują TIRa na autostradzie za zbyt długie wyprzedzanie

19368
Share
0

Taka sytuacja... dość częsta. Bardzo mały ruch np. na S8, na prawym pasie 2 tiry, które właśnie chcę lewym pasem wyprzedzać, z tyłu w odległości 10 km nikogo nie ma. A tu mi pod koła wpindala się zawodowy szofer. Hamuję z piskiem opon, patrzę czy przypadkiem orangutan nie prowadzi ciągnika, chyba nie... Dlaczego nie spojrzy taki jeden w lustro, że jestem jedynym autem i nie poczeka sekundy, żeby wszystko płynnie i bezpiecznie się odbyło? Tak wiem... bułki nam wszystkim wiezie, tachograf goni, też ma rodzinę i inne bzdety.

Takich policjantów potrzebujemy na ulicach. Brawo za zdecydowanie i profesjonalizm

16442
Share
0

Kurwa teraz każdy debil myśli że jak nagra przeprowadzaną interwencję to jest nie wiem na prawie albo jaki chuj. Z pajacami nawalonymi krótko i na temat. Piękna interwencja, takich Policjantów Potrzebuje Policja!!! Brawo. Nie bać się interwencji. a nagrywający sam się upokorzył tym nagraniem.

Lew przegrywa walkę ze sforą 20 hien. Jego brat słysząc ryk, rzuca się na pomoc

15459
Share
0

Smutna prawda  lecz to natura i nie możemy w nią ingerować Tak było i tak będzie jeszcze długo długo

Rosyjskie hartowanie organizmu z rodziną… a Tobie zimno?

13717
Share
0

To się nazywa hartowanie organizmu z całą rodzinką...

JAK WIELKA POTRAFI BYĆ PAZERNOŚĆ? Rydzyk coraz bardziej bezczelny…

13543
Share
0

Jak się tego słucha to nawet do kościoła się nie chce chodzić. Darmozjady i nic więcej. Ciagle im mało. Co się stało z religią. To ludzie powinni mieć wsparcie ze strony kościoła.

Podjeżdżasz sobie do świateł, a tu taka akcja. Tego to się nie spodziewasz

12263
Share
0

Różne rzeczy już widzieliśmy na światłach ale tego to nawet najstarsi górale by się nie spodziewali Podjeżdżasz do skrzyżowania. Wszystko wygląda normalnie a tu nagle dwóch typów ze swoimi autami robi coś takiego. Więcej nic nie napiszemy żeby nie zepsuć Wam niespodzianki.

Majster złapał szlifierkę i zaczął ciąć beczkę po benzynie. Efekt mógł być tylko jeden

11327
Share
0

Tadek chyba bardzo chciał być w wieczornych wiadomościach... masakra, brak mi słów na tą głupotę...

Nagranie jak wkurzony rolnik wylał gnojówkę na organizatorów festynu

7725
Share
0

Nie wiadomo co to za zorganizowana akcja, ale najprawdopodobniej ktoś się czuł zbyt pewnie rozstawiając te namioty na czyimś polu. Z tego faktu wydaje się być niezadowolony rolnik, który w bardzo prosty sposób postanowił pozbyć się intruzów. Co więcej miał do tego prawo, ponieważ jest to jego pole i może je nawozić wtedy kiedy chce.

Ziomek ostro opierniczył policjantów blokujących drogę.

7657
Share
0

Niby zwykła jazda po ciasnych uliczkach Bytomia. Do czasu, aż kierowca z pasażerką nie trafili na policyjne auto blokujące przejazd. Kierowca chyba bardzo się spieszył, bo postanowił konkretnie nawciskać policjantowi, który wyszedł z radiowozu, żeby porozmawiać. Sami zobaczcie jak to wszystko wyglądało.

Mistrz wyprzedania kontra policyjni tajniacy w BMW…

7550
Share
0

To poszalał chłopaczyna :D co o tym myślicie?

Myślisz, że widziałeś dymy w internecie? To zobacz co się dzieje w rosyjskiej telewizji

6592
Share
0

Kompletnie nie popieramy takich zachowań. Dużo się ostatnio mówiło o patostreamach na yt. W rosyjskiej telewizji są one już od dłuższego czasu. W sieci można znaleźć sporo takich urywków po którym zwykłym ludziom, aż szczena opada. Poniżej wrzucamy jeden z takich przykładów.

Krystyna Czubówna rewelacyjnie o Szeryfach drogowych.

6429
Share
0

Ten filmik rozwala system :d

5 Przyłożyli języki do szyny. Chcieli sprawdzić scenę z filmu „Głupi i Głupszy”

6193
Share
0

Ale z drugiej strony... Kto srał kiedykolwiek w pociągu...? Jest tu taka odważna osoba? :D

Miły pan wręcza róże dziewczynce… a nie czekaj!

6018
Share
0

W życiu nie ma nic za darmo :)

Padł jak kłoda. Po tym trafieniu nie mógł dojść do siebie

5104
Share
0

Kto grał w halówkę ten wie, że takie przypadki się zdarzają. Nie każdy jednak dostał taką piłką prosto w twarz. Ból jest przeogromny, a przez dobry moment człowiek nie wie nawet co tak za bardzo się stało. W takim właśnie szoku był ten bramkarz, który zaliczył takie przyjęcie piłki.

Gdy będziesz robił burdy w samolocie to zrobią z Tobą to co na tym filmie

4529
Share
0

Prawdopodobnie jest to filmik szkoleniowy dla załogi, aby pokazać jak prawidłowo zachować się z agresywnym pasażerem, który nie chce się uspokoić. Pasażer zostaje obezwładniony, aż do lądowania i przybycia policji. Na pokładzie samolotu lepiej nie podskakiwać, bo nawet pomimo takiego obezwładnienia słono kosztuje międzylądowanie.

„Koksu” na siłowni i jego nowatorska metoda ćwiczeń na ławeczce

4393
Share
0

Uwierzcie nam, widzieliśmy już różnych magików na siłowni, ale takiego talentu jeszcze nie było. Jak on na to wpadł, na jakie partie mięśni miało to działać i jak to do końca miało wyglądać? Miliony pytań bez odpowiedzi. Niestety to już zostanie tajemnicą, pozostaje nam tylko filmik z jego dokonań.

Tak wygląda poprawna jazda na zamek. Każdy szeryf powinien to zobaczyć

4209
Share
0

Zazwyczaj w sieci widzimy filmiki z szeryfowania kierowców, którym nie odpowiada jazda na zamek. Uznają ją chyba za jakieś cwaniakowanie. Każdemu takiemu szeryfowi przydałoby się pokazać taki filmik, aby zobaczyli jak to sprawnie wygląda. Co więcej nie tworzą się kolejne korki.

Myślisz, że widziałeś konkretny drift? Zobacz jak się to robi na wiosce, koniem

3852
Share
0

Co tam driftowanie BMW. Przy tym co potrafi ten gościu to mały pryszcz. Zobaczcie jaki talent ma ten ziomek, który potrafi polecieć bokiem na wózku przyczepionym do konia. Widać, że ma to opanowane do perfekcji ;)

Ich miny są bezcenne. Kiedy mówisz przez telefon, że całowałeś mamę kolegi

3782
Share
0

Ziomek wpadł na ciekawy pomysł. Postanowił sprawdzić czy ludzie interesują się rozmowami telefonicznymi w miejscach publicznych. Uszu zamknąć nie mogą, bo i po co, więc ich miny w niektórych tematach są po prostu bezcenne.

Ten cwaniak wie jak się umawiać z dziewczynami z tindera. Kiedyś trafi na miłość

3367
Share
0

Chciało by się powiedzieć znalazł łatwy sposób, aby umawiać się z dziewczynami na Tinderze, zobacz jak to robi. Oczywiście filmik zrobiony dla żartu, ale przyznam, że nieźle nas rozbawił. Oczywiście tym sposobem na pewno łatwo nie znajdzie dziewczyny, ale co się poumawia to już jego :D

Prawdziwy mistrz sprzedawania choinek. Pojedzie z Tobą do chaty

2716
Share
0

Przygarnij pracownika ;) Ten gość jest tak przywiązany do swoich choinek, że niektórym klientom pomaga nawet w ich dekorowaniu w domu. Pojedzie zapakowany razem z nią. Jesteśmy tylko ciekawi jak bolesne to musi być dla niego, bo igły raczej nie łaskoczą :D

Genialny pokaz tresury zwierząt.

1600
Share
0

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem ;)

Ich miny są bezcenne. Kiedy mówisz przez telefon, że całowałeś mamę kolegi

53
Share
0

Mistrz wkręty znowu atakuje... bardzo dobry filmik :D

Myślisz, że widziałeś dymy w internecie? To zobacz co się dzieje w rosyjskiej telewizji

45
Share
0

1. Równouprawnienie 2. Rosja 3. Równouprawnienie.... ale z drugiej strony Po takiej reklamie już żadna Panna na niego nie poleci,chyba że będzie chciała chodzić bez zębów, chyba za dużo teścia się najadł :D

Zobacz następne, filmików nie zabraknie!
POLUB NAS
Oglądaj najlepsze filmiki z internetu, wyselekcjonowane przez naszych moderatorów
teraz bez wyskakujących reklam
"A placerat mauris placerat et penatibus porta aliquet sed dapibus, pulvinar urna cum aliquet arcu lectus sed tortor aliquet sed dapibus."
John Doe, Astronomer
Bubble Company Inc. © 2011-2014
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER