COŚ TY ZROBIŁ… Chłop potrącił człowieka w kontrolowanych warunkach

459
Share
0

Paweł nie jest chyba świadomym kierowcą

Momentalna karma za swoje chamstwo na drodze

4690
Share
0

Duża część pochodzi już z naszego kraju. Szczególnie w okresie wakacyjnym sporej ilości kierowców puszczają nerwy podczas podróży na wakacje. Trafiają się jednak takie perełki na których możemy zobaczyć dosyć nietypowe sytuacje. Taka jak ta poniżej. Ten kierowca postanowił podzielić się swoimi uprzejmościami z innym kierowcą. Jednak jak się okazało trzeba się było lepiej skupić na drodze niż wystawiać rękę i pokazywać takie gesty.

Krzysztof Kononowicz. Miami, lata 80-te.

2063
Share
0

Ten kto to zmontował ten film, to mistrz. Arcydzieło ;)

Nie cackali się z nią. Szybka kara dla dziewczyny na plaży

11913
Share
0

Strażnicy postanowili sprawdzić jej stan trzeźwości, ponieważ widzieli, że ma otwartą puszkę z alkoholem. Postanowili ją wylegitymować i dowiedzieć się ile ma lat, ponieważ mieli podejrzenie, że jest nieletnia. Dziewczyna zaczęła kręcić, a następnie uciekać, szarpać się ze strażnikami i jeszcze opluć na sam koniec. Pytanie czy zachowanie strażników było adekwatne do sytuacji oraz czy nie lepiej było przyjąć mandat i spokojnie dalej plażować zamiast uciekać i się szarpać?

Przychodzi kobieta do sauny, pełnej facetów…

13228
Share
0

Jak fajna, to spoko gorzej jak niefajna... ogólnie reklama mistrzowska, oby więcej takich w TV !

Idealne ujęcie w telewizji śniadaniowej. Na takie ćwiczenia, aż miło popatrzeć

10667
Share
0

Taką telewizję to ja bardzo lubię... :D

Oto co się dzieje, gdy kropla jadu kobry zostanie zmieszana z krwią

7130
Share
0

Na pewno nie wszystkim ten widok przypadnie do gustu, bo jest nieco odrzucający, jednak rezultat takiego połączenia jest dosyć zaskakujący. Teraz przynajmniej wiadomo, dlaczego te węże są tak niebezpieczne i potrafią jednym ukąszeniem zabić człowieka.

Abordaż półzanurzalnej łodzi przemytników na Oceanie Spokojnym

3784
Share
0

Amerykańska straż przybrzeżna US Coast Guard przeprowadza abordaż półzanurzalnej łodzi z podejrzanymi o przemyt narkotyków. Szybka i konkretna akcja straży bez zbędnego cackania się z przemytnikami. Brawo Panowie!

Następna strona

NAJLEPSZE FILMIKI W JEDNYM MIEJSCU... POLUB NAS NA FACEBOOKU !